• Фејсбук
  • YouTube
  • Твитер
  • Скопје
  • Google
  • sns5

Контактирајте не

OMNI CNC технологија копродукции, ООД

адреса

Фабрика: Бр.27 Taiping Zhuang Индустрискиот парк, Жинан, Шандонг, Кина

Канцеларија: 6-50-501 Напредно Бизнис Центар, Tianqiao, Жинан, Шандонг

Е-пошта

телефон

+ 86-531-89003210

+ 86-531-85669100

Whatsapp / WeChat: + 86-18615454808

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !