• Фејсбук
  • YouTube
  • Твитер
  • Скопје
  • Google
  • sns5

Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Кои се вашите цени?

Нашите цени се предмет на промена во зависност од конфигурацијата на машината и снабдување на пазарот фактор. Ние ќе ви испратиме ажурирана ценовникот по потврдувањето соодветна конфигурација на машината за вас и цитатот важи за еден месец.

Може да ви ОЕМ или ODM?

Да, имаме силен развој тим. Производите може да се направи во согласност со вашето барање.

Какви видови на начини на плаќање не ги прифаќате?

Може да се направи на плаќање на банкарска сметка, Western Union или PayPal:  sales@omni-cnc.com.

Што е гаранција на производот?

CNC рутер-целосна 12 месеци назад во база гаранција на рутер ЦПУ и соодветните производители гаранција на 3-ти додадете додатоци. Ова ги опфаќа електрични и механички делови во "нормална".

Ласерски Машинско целосна 12 месеци назад во база гаранција на ласерски машина и соодветните производители warrty на 3-ти лица додадете оние, освен потрошни делови. Гаранција за ласерски цевка реќи бренд: 6 месеци, леќа и огледало: 3 месеци.

CNC плазма машина-целосна 12 месеци назад во база гаранција и релевантни произведува warraty на 3-ти лица додадете оние, освен потрошни делови. Како што се: четката, електрода, капа заштита итн

Како за такси превозот?

Превозот цена зависи од начинот на кој ќе изберат да добие стока. Express е нормално најмногу најбрзиот, но, исто така, најскапиот начин, погодни само за мини ласер или рутер. Од страна на бродскиот транспорт е најдобро решение за CNC рутер машина или ласер, плазма машина. Токму товарни стапки можеме да ја цитираме само по потврдувањето машина модел, и тоа frieignt цитат е, исто така, важи само за еден месец.

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !