• facebook
 • YouTube
 • Cicëroj
 • LinkedIn
 • google
 • sns5

ATC CNC router

Përshkrim i shkurtër:

OMNI Automatic Tool Changer (ATC) është mundësuar nga një gisht 9kw HSD. Një ATC redukton kohën e prodhimit duke ndryshuar automatikisht hapëse mes shtigjet mjet, duke eliminuar nevojën për operatorin CNC për të ndryshuar dhe zero mjetet individualisht.


 • Port: Qingdao, Tianjin, Shangai, Ningbo, Shenzhen etj
 • Kushtet e pagesës: L / C, TT, Paypal, Western Union
 • Detail Product

  parametrat

  video

  Produkt Tags

  OMNI Automatic Tool Changer (ATC) është mundësuar nga një gisht 9kw HSD. Një ATC redukton kohën e prodhimit duke ndryshuar automatikisht hapëse mes shtigjet mjet, duke eliminuar nevojën për operatorin CNC për të ndryshuar dhe zero mjetet individualisht.


 • Previous:
 • Next:

 • madhësi Zona e punës (XY) 1300 * 2500mm; 1500 * 3000mm ose më shumë
  Zona e punës (Z) 300m ose më shumë
  saktësi Positioning Saktësi 0,02 mm
  përsëritshmëria +/- 0.05mm
  Kontrolli Part 3 Aksi Kontrollit Motor AC Servo Motor
  kontrollues Platforma Syntec PC
  Interface USB dhe RJ45
  gisht Motor prodhim 9kw (12hp) 24000RPM
  kallamidhe ER32, Max 20mm
  Ndryshimi Tool Automatike mjet Changer BT30 ISO30, 8 pozicione
  Tabela Struktura Material mbajnë poshtë Vakuum kombinuara T automat
  Sistemi Traverse Sistemi Traverse Guide linear në 3 aks, Rack dhe Pinion në Y, ballscrew në Z
  Max. Speed ​​Traverse 45m / min
  Burimi i energjisë 380V / 3phase; 220V / 3phase
  fakultativ Pompë vakumi Lotim ose lloj pa-naftës
  Komanda Gjuha G dhe M kodin

 • WhatsApp Online Chat !