• facebook
 • YouTube
 • Cicëroj
 • LinkedIn
 • google
 • sns5

5 Aksi CNC Router

Përshkrim i shkurtër:

OMNI 5-Axis është gati për prerje të prodhimit, shpime, zvogëlimin pjesë formuar, modele, moulds, hapësirës ajrore, composites, si dhe prototip-dhe instalime-përpunimit në një zarf të madh pune.


 • Port: Qingdao, Tianjin, Shangai, Ningbo, Shenzhen etj
 • Kushtet e pagesës: L / C, TT, Paypal, Western Union
 • Tension: 220V, 3 faza; 380V 3 faza, 415V, 3 faza
 • :
 • Detail Product

  parametrat

  Produkt Tags

  OMNI 5-Axis është gati për prerje të prodhimit, shpime, zvogëlimin pjesë formuar, modele, moulds, hapësirës ajrore, composites, si dhe prototip-dhe instalime-përpunimit në një zarf të madh pune.


 • Previous:
 • Next:

 • X, Y, Z zona të punës 1220 * 2440 * 950mm
  madhësia Tabela 1320 * 2540mm
  gisht 10KW HSD gisht, 1000-24000rpm, të ftohtë të lëngshme
  mjet mbajtës HSK63F
  motor motor YASKAWA Servo dhe shofer
  Mënyra Moving Tabela lëviz
  C udhëtimi ± 213 °
  A udhëtimi ± 135 °
  Rrezja ndarje (MM) 4260
  Rrezja Lartesia (MM) 2150
  produkt formë fiksuar T Slot Tabela
  revista Tool Revista mjet karusel (8 pozita)
  X, Y, Z Travelling Potioning Saktësi ± 0.03 / 300mm
  X, Y, Z Travelling rivendosjes Saktësi ± 0.05mm
  kontrollues OSAI / Simens
  Max Rapid Travel Rate 25,000mm / min
  Shpejtësia maksimale të punës 15,000mm / min
  Z Axis 15,000mmm / min
  madhësia Machine 4260 * 2150 * 3300
  Fuqia totale (kW) 24KW
  pesha maksimale ngritëse 7.5T
  tension të punës AC380V / 50Hz
  Gjuhë të komandës postar G, kodi M, F / S
  alternativë MASTERCAM, Powermill, AlphaCam etj paketë software 5 aks
 • WhatsApp Online Chat !