• facebook
  • YouTube
  • Cicëroj
  • LinkedIn
  • google
  • sns5

FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Cilat janë çmimet e juaj?

Çmimet tona janë subjekt për të ndryshuar në varësi të konfigurimit makinë dhe furnizimin me faktor të tregut. Ne do të ju dërgoj një listë të përditësuar të çmimeve pas konfirmimit të konfigurimit të përshtatshëm makinë për ju dhe kuotimit është e vlefshme në një muaj.

A mund të OEM ose ODM?

Po, ne kemi ekip të fortë në zhvillim. Produktet mund të bëhen sipas kërkesës tuaj.

Çfarë lloje të metodave të pagesës ju pranoni?

Ju mund të bëni pagesën në llogarinë tonë bankare, Western Union ose PayPal:  sales@omni-cnc.com.

Çfarë është garanci produkti?

CNC Router-plotë 12 muaj prapa në garanci bazë në router prodhuesit CNC dhe relevante garanci në parti 3 add ons. Kjo mbulon pjesët elektrike dhe mekanike nën 'përdorim normal'.

Laser Machine-plotë 12 muaj prapa në garanci bazë në makinë lazer dhe prodhuesit përkatës warrty në parti 3 shtoni ato, përveç pjesëve të konsumit. Garanci për tub laser Reci markë: 6 muaj, lente & Mirror: 3 muaj.

CNC Plasma Machine-plotë 12 muaj prapa në garanci bazë dhe relevante prodhon warraty në parti 3 shtoni ato, përveç pjesëve të konsumit. Të tilla si: grykë, elektrodë, kapak mbrojtjes etj

Si për taksat e anijeve?

Kostoja e anijeve varet nga mënyra që ju zgjidhni për të marrë mallrat. Express është zakonisht më e shpejtë, por edhe rruga më e shtrenjtë, vetëm i përshtatshëm për mini lazer apo router. Nga seafreight është zgjidhja më e mirë për makine CNC router ose lazer, makine plazma. Pikërisht normat e mallrave ne mund të japin kuotën e vetëm pas konfirmimit model makine, dhe kjo kuotë frieignt është gjithashtu e vlefshme vetëm në një muaj.

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !