• facebook
 • YouTube
 • Cicëroj
 • LinkedIn
 • google
 • sns5

fibra prerje lazer makine

Përshkrim i shkurtër:

OMNI ofrojnë fibër lazer makina të reja e prerjes që garantojnë saktësinë pashoq dhe shpejtësinë në çeliku i butë, çelik inox, alumin, Titian,. Zbuloni të gjitha-në-një lazer prerja qelizat tona që do të ju kursejnë kohë, hapësirë ​​dhe të holla


 • Port: Qingdao, Tianjin, Shangai, Ningbo, Shenzhen etj
 • Kushtet e pagesës: L / C, TT, Paypal, Western Union
 • Detail Product

  parametrat

  video

  Produkt Tags

  OMNI ofrojnë fibër lazer makina të reja e prerjes që garantojnë saktësinë pashoq dhe shpejtësinë në çeliku i butë, çelik inox, alumin, Titian,. Zbuloni të gjitha-në-një lazer prerja qelizat tona që do të ju kursejnë kohë, hapësirë ​​dhe të holla


 • Previous:
 • Next:

 • model OMNI3015G OMNI2513G
  Zona e punës 3000mm * 1500mm 2500mm * 1300MM
  Fiber Laser energjisë 500W te 3000W 500W te 3000W
  X boshti goditje 3000mm 2500mm
  Y boshti goditje 1500mm 1300MM
  Z boshti goditje 100mm 100mm
  X / Y pozicion saktësia ± 0.05mm / m ± 0.05mm / m
  X / Y ripozicionuar Saktësi ± 0.03mm ± 0.03mm
  X / Y boshti max Acceleration 0.8G 0.8G
  Max Velocity i Lëvizjes 80m / min 80m / min
  Machine Pesha 3700kg 2900kg
  Makine gjeresia (L * W H *) 4600mm * 2600mm * 1950mm 4100mm * 2400mm * 1950mm

 • WhatsApp Online Chat !