• facebook
 • YouTube
 • Cicëroj
 • LinkedIn
 • google
 • sns5

makinë pëlhurë Garment lazer

Përshkrim i shkurtër:

Laser prerja e veshin aktive, pajisjeve mjekësore, panele të brendshme, veshje të modës, perde, kompas, ekranet, Penarela, mëndafshi, neoprene, pambuku, poliestër, etj Të gjitha pjesët veshje për të gjitha madhësive që janë planifikuar për këtë vë janë prerë nga pëlhurë makinë prerjes lazer. Forma model për thesegarments janë të pakufizuar


 • Port: Qingdao, Tianjin, Shangai, Ningbo, Shenzhen etj
 • Kushtet e pagesës: L / C, TT, Paypal, Western Union
 • Detail Product

  parametrat

  video

  Produkt Tags

  Laser prerja e veshin aktive, pajisjeve mjekësore, panele të brendshme, veshje të modës, perde, kompas, ekranet, Penarela, mëndafshi, neoprene, pambuku, poliestër, etj Të gjitha pjesët veshje për të gjitha madhësive që janë planifikuar për këtë vë janë prerë nga pëlhurë makinë prerjes lazer. Forma model për thesegarments janë të pakufizuar


 • Previous:
 • Next:

 • MODEL

  OMNI1326

  OMNI1610

  Zona e punës (mm)

  1300 × 2600

  1600 * 1000

  Laser energjisë

  80W 130w 100W

  80W 130w 100W

  Laser Lloji

  tub laser CO2 mbyllur

  tub laser CO2 mbyllur

  Platforma e punës

  transportieri çeliku Z

  transportieri çeliku Z

  Speed ​​Punës

  ≤700mm / s

  ≤700mm / s

  Saktësi Positioning

  ± 0.05mm

  ± 0.05mm

  format grafik mbështetur

  MP, PLT, DST, AI, dhe DXF

  MP, PLT, DST, AI, dhe DXF

  ftohjes Mode

  Detyruar të ujit-ftohjes dhe të sistemit të mbrojtjes

  Detyruar të ujit-ftohjes dhe të sistemit të mbrojtjes

  Furnizimi me energji elektrike

  AC110 ± 10%, 50 ~ 60Hz, max 10A

  AC110 ± 10%, 50 ~ 60Hz, max 10A

  Temperatura operative

  0 ~ 45 ℃

  0 ~ 45 ℃

  Lagështia operativ

  5% ~ 95%

  5% ~ 95%

  Driving sistem

  stepper

  stepper

  alternativë

  funksion të dyfishtë ndryshim

  Dyfishtë Head Switch

 • WhatsApp Online Chat !