• facebook
 • YouTube
 • Cicëroj
 • LinkedIn
 • google
 • sns5

shenjë & makinë grafik lazer

Përshkrim i shkurtër:

makinë ynë lazer mund të përdoret për të krijuar shenjat e bëra nga materiale të shumta, duke përfshirë akrilik, plastike, qelqi, mermeri dhe druri. Shto lazer imazhit grafik për të krijuar efekte edhe më dinamike për projektet tuaja Signage. Image Cutouts. 


 • Port: Qingdao, Tianjin, Shangai, Ningbo, Shenzhen etj
 • Kushtet e pagesës: L / C, TT, Paypal, Western Union
 • Detail Product

  parametrat

  video

  Produkt Tags

  makinë ynë lazer mund të përdoret për të krijuar shenjat e bëra nga materiale të shumta, duke përfshirë akrilik, plastike, qelqi, mermeri dhe druri. Shto lazer imazhit grafik për të krijuar efekte edhe më dinamike për projektet tuaja Signage. Image Cutouts. 


 • Previous:
 • Next:

 • MODEL

  OMNI1326

  OMNI1390

  OMNI6090 / 6040

  Zona e punës (mm)

  1300 x 2600

  1300 * 900

  600 * 900, 600 * 400

  Laser energjisë

  150W 130w 100W 80W

  130w 100W 80W

  100W 80W 60W

  Laser Lloji

  tub lazer mbyllur CO2

  tub lazer mbyllur CO2

  tub lazer mbyllur CO2

  Punues Tabela Lloji

  Blade tryezë pune

  Blade tryezë pune && Honey krehër Tabela

  Blade tryezë pune && Honey krehër Tabela

  Speed ​​Punës

  ≤600mm / s

  0-60,000mm / min

  0-60,000mm / min

  pozita Precision

  ± 0.05mm

  ± 0.05mm

  ± 0.05mm

  Format grafik Përkrahur

  PLT DST AI DXF BMP, HPGL, AI

  PLT DST AI DXF BMP, HPGL, AI

  PLT DST AI DXF BMP, HPGL, AI

  Model ftohje

  ftohjes me ujë dhe sistemin e mbrojtjes

  ftohjes me ujë dhe sistemin e mbrojtjes

  ftohjes me ujë dhe sistemin e mbrojtjes

  Tensioni punues

  AC110 50 ~ 60Hz 10A

  AC110 50 ~ 60Hz 10A

  AC110 50 ~ 60Hz 10A

  Temperatura të punës

  0 ~ 45 ℃

  0 ~ 45 ℃

  0 ~ 45 ℃

  Lagështia operativ

  5% ~ 95%

  5% ~ 95%

  5% ~ 95%

  Driving Sistemit

  stepper

  stepper

  stepper

   

 • WhatsApp Online Chat !