• facebook
 • YouTube
 • Cicëroj
 • LinkedIn
 • google
 • sns5

Guri router cnc gdhendje

Përshkrim i shkurtër:

Stone / Mermer gdhendje CNC router është përdorur kryesisht për gdhendje dhe prerje tjegull, Bluestone, mermer, granit, mermer të bardhë, gur ranor.


 • Port: Qingdao, Tianjin, Shangai, Ningbo, Shenzhen etj
 • Kushtet e pagesës: L / C, TT, Paypal, Western Union
 • Detail Product

  parametrat

  Produkt Tags

  Stone / Mermer gdhendje CNC router është përdorur kryesisht për gdhendje dhe prerje tjegull, Bluestone, mermer, granit, mermer të bardhë, gur ranor.


 • Previous:
 • Next:

  • Punës Dimension XY: 1300 * 2500mm Z: 300mm ose të tjerët
  • Fuqia gisht: 4.5kw watercooling, 24000rpm
  • Machine Frame: Ultra trash tuba çeliku me trajtim shuarje ngjitur
  • Machine Tabela: ftohës tabaka me rrota për lëvizje pjatë gur lehtë
  • Duke punuar Voltage: AC380, 3phase / AC220, 3 faza
  • Sistemi i kontrollit: DSP telekomanda me ndërfaqe USB me kabllo për PC
  • Software ofrohet: ArtCAM, Type3 etj
  • Program Skeda: Kodi G
  • Moving Speed: 32m / min
  • Speed ​​punës: 10 / min
  • Precision punës: ± 0.05mm
  • Motor: Stepper

  fakultativ

  • Dimension i punës: 2000 * 3000mm
  • Fuqia gisht: 6kW, 7.5kw ose më shumë
  • Sistemi i kontrollit: studio NC etj
  • Motor: Servo
  • Device Rotary
 • WhatsApp Online Chat !