• facebook
 • YouTube
 • Cicëroj
 • LinkedIn
 • google
 • sns5

tangjencial-mjet

Përshkrim i shkurtër:

OMNI cnc thikë prestar mund të miratojë thikë lekundese, thikë tangjencial, prerë puthje, timon rrudhosese, mund të prerë materiale gjysmë-ngurtë, si prerja kartoni, creasing kartoni, corrugated prerja bordit, reciprok thikë, thikë terhiq për shkumë PE, copë litari, gome, tekstil me fije qelqi , leshi rock, izolimin, bërryla, Y forma, offsets, reducers, Polyisocyanurate, HVAC ducting, TD bordit kanal etj Customer Comments makinë ka ardhur në mënyrë të sigurtë dhe kemi porositur atë pa ndonjë problem dhe ne kemi tashmë cu ...


 • Port: Qingdao, Tianjin, Shangai, Ningbo, Shenzhen etj
 • Kushtet e pagesës: L / C, TT, Paypal, Western Union
 • Detail Product

  parametrat

  video

  Produkt Tags

  OMNI cnc thikë prestar mund të miratojë thikë lekundese, thikë tangjencial, prerë puthje, timon rrudhosese, mund të prerë materiale gjysmë-ngurtë, si prerja kartoni, creasing kartoni, corrugated prerja bordit, reciprok thikë, thikë terhiq për shkumë PE, copë litari, gome, tekstil me fije qelqi , leshi rock, izolimin, bërryla, forma Y, offsets, Reducers, Polyisocyanurate, HVAC ducting, TD kanal bordit etj
  komente Customer

  Makinë ka ardhur në mënyrë të sigurtë dhe kemi porositur atë pa ndonjë problem dhe ne kemi ulur tashmë disa produkteve me thikë lekundese. Pavarësisht se nuk janë në një arkë nuk kishte ndonjë dëmtim gjatë tranzitit - kjo rezulton nga urë ishte më e gjatë se enë është e gjerë kështu që ajo duhej të hiqet për të anijeve. Të gjitha instalime elektrike për motorët kishte lidhje e cila mbledhur lehtë dhe ne nuk kemi gjetur ndonjë telave të lirshme ose probleme të tjera të ngjashme.

  Makinë është shumë solid dhe të ndërtuar mirë dhe me komponente të mira kështu që unë jam i sigurt se do të zgjasë për shumë vite. Jini paralajmëroi se edhe pse urë është shumë e rëndë dhe ne kemi nevojë për një kamion Forklift për ta vënë atë në vend. Ne shkuam për kontrollues Syntec 11MB dhe unë jam shumë i impresionuar me të dhe lehtësia me të cilën ju mund të modifikoj macros etj për të rregulloje makinën për nevojat tuaja - më e lehtë se një FANUC.

  pompë vakumi Becker duket shumë i mirë, por ne mund të blej një të dytë si tabela ynë është mjaft i madh për një pompë.

  Në përgjithësi blerje jonë ka punuar shumë mirë dhe ju nuk mund të blej një makinë të ngjashme në Evropë për diku afër paratë e njëjtë ". 
  Komenti është nga: http://www.cnczone.com/forums/omni-cnc/267502-cnc .html

  Simon, UK


 • Previous:
 • Next:

  • X, Y-Aksi udhëtimi: 1300 * 2500, 1500 * 3000, 2000 * 3000mm
  • Z-Aksi Travel: 300mm
  • Fuqia gisht: 9kw gisht HSD Air-ftohje, 24000rpm
  • Positioning Saktësi: 0,02 mm
  • Ripërsëritshmëria: +/- 0.05mm
  • Max. Rapid Travel Speed: 45m / min
  • Drive Sistemi i X dhe Y aks: Rack dhe Pinion, linear hekurudhor duke
  • Drive Sistemi Z aks: plumbi vidë, linear hekurudhor duke
  • Standard Puna Sipërfaqja: alumini T-Plate nxjerrje Kombinuar Bakelite vakum Tabela
  • Tensioni i punës: AC380V / 50, 3PH; 220V / 60Hz, 3PH
  • Komanda Gjuhë: Kodi G & M Code
  • Collet: ER32, Max 20mm
  • Tool Ndryshimi: BT30 ISO30, 8/12/24 Pozicionet

 • produkteve të përafërta

   WhatsApp Online Chat !